Warning: Use of undefined constant LOCALHOST - assumed 'LOCALHOST' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/gluster-www-vona/brick/htdocs/detizeme.cz/denbezaut/rocnik2002/opendb.php on line 2

Na hlavní stránku
        Domů


AKTUALITA
[ 21. 09. 2002 ]
Tisícovka signatářů výzvy Dětí Země
všechny aktuality


JAK SE PŘIPOJIT

PŘEHLED AKCÍ

SMYSL DNE BEZ AUT

AUTEM NEPOJEDOU...

TISKOVÉ ZPRÁVY

MINULÉ ROČNÍKY

DBA VE SVĚTĚ



Děti Země
Klub za udržitelnou dopravu
Cejl 48/50, 602 00 Brno
tel/fax: 05/45 21 03 93
mobil: 0603 57 42 89
e-mail: dz.brno@ecn.cz

Den bez aut v ČR - 20. září 2002

Desátý ročník vyhlašují Děti Země ve spolupráci s Narodní sítí Zdravých měst ČR,
Českými drahami a Ministerstvem životního prostředí


Přidali se a nepojedou autem:

Celkem: 1201

Tato výzva běží od 1. 8. 2002. Uzávěrka on-line přihlašování je o půlnoci 20. září 2002.

Do uzávěrky se prostřednictvím těchto stránek k výzvě přihlásilo 902 osob (z toho 282 z Chrudimi). Nejméně další dvě stovky občanů, včetně zastupitelů a pracovníků veřejné správy, se připojila písemně a budou do tohoto seznamu postupně doplněni. Celkový počet signatářů výzvy tedy překročil 1.000 osob.

Chcete se také přidat a podpořit výzvu NECHTE AUTO DOMA?


Seznam signatářů výzvy "Nechte auto doma":
(řazeno dle abecedy):

Alešová Lenka, Studénka - učitelka
Aloisie Červinková, Zlín - důchodce
Altner Radomil, Děčín - programátor
Altrichterová Anna, Chrudim Iv. - ředitelka ČČK
Altschmídová Emílie, Chrudim -
Ambrozek Ladislav, Hodonín - místostarosta
Amdujsková Pavla, Uherské Hradiště -
Ammer Tomáš, Praha 7 - student VŠ, radní MČ Praha 7
Andrš Pavel, Olomouc - lékař, radní města Olomouce
Antuš Martin, Česká Lípa -
Appel Mikin, Brno - ředitel CVČ Lužánky
Astalošová Monika, Most -
Bábková Markéta, Česká Lípa - studentka
Bak Martin, Praha 5 - student
Bakeš Ladislav, Chrudim - státní zam.
Bakešová Dagmar, Chrudim - důchodce
Balarinová Lucie, Háj ve Slezsku - učitelka
Barešová Marie, Heřmanův Městec - pedagog v Chrudimi
Barešová Kateřina, Napajedla - studentka
Bárta Zdeněk, Litoměřice - senátor PČR
Bartoš Miloslav, Jihlava - pracovník ZOO
Bartošík Ivan, Opava - důchodce
Bártová S., Chrudim - manažerka
Bártová Olga, Chrudim - učitelka
BASCH Michal, Praha 2 - starosta MČ Praha 2
Bazalová Eva, České Budějovice - sekretářka
Běhounek Jiří, Praha 2 - student 1.ročníku SOUT
Bejlek Jan, Jindřichův Hradec - úředník
Bellová Marcela, Nové Sedlice -
Bělobrádek Radim, Chrudim II -
Bělobrádek Rudolf, Chrudim II - důchodce
Bělobrádková Růžena, Chrudim II - ředitelka Zdravé MŠ
Bém Josef, Liberec -
Bém Pavel, Praha 6 - starosta Prahy 6
Bendík Zdeněk, Opava - pracovník MMO
Beneš Ctirad, Pardubice - důchodce
Beneš František, Praha 8 - poslanec PČR
Beneš Pavel, Chrudim - Obchodní Akademie
Benešová Monika, Chrudim - pěstounka
Beránek Eduard, Chrudim - ředitel gymnázia
Beranová Jiřina, Chrudim - učitelka ZŠ
Berg Michal, Opava - Vita Opava
Berka Tomáš, Opava - student
Bernardová Jaroslava, Chrudim -
Bernášková Jitka, Praha 6 - Informatička
Berounová Jiřina, Zlín - důchodce
Berounský Jindřich, Jablonec nad Nisou - výpravčí ČD Jablonec n.N.
Berounský Jan, Česká Lípa - Holý Vrch - důchodce
Bezecká Eva, Chrudim -
Bezouška Pavel, Praha 4 - dramaturg
Bičan Jaroslav, Uherské Hradiště - úředník
Binarová Radomíra, Opava 5 - učitelka
Binarová Anna, Opava - referentka
Bízová Marta, Jindřichův Hradec - referentka
Bláha Ondřej, Plzeň -
Blahová Jana, Přerov -
Bláhová Marie, Velké Opatovice - MěÚ Velké Opatovice
Blanářová Hana, Kašnice 44 - studentka
Blažejovská Alena, Brno - redaktorka Českého rozhlasu Brno
Blažejovská Markéta, Brno -
Blažek Antonín, Praha 10 - pracovník odboru podnikové strategie Českých drah
Blažková Jana, Opava - v domácnosti
Blažková Lucie, Orlová-Lutyně - knihovnice
Bluchová Eva, Opava - důchodkyně
Boháček Jeroným, Korunní 67 -
Bohatá Ivana, Chrudim - ředitelka CSSP Chrudim
Bohdálek Miroslav, Kuřim -
Bohm Petr, Chrudim - důchodce
Böhm Bohumír, Jindřichův Hradec - úředník
Borka Jindřich, PRAHA 4 - student
Bouchal Jan, Praha 8 - živnostník
Bouchalová Jana, Havířov - státní zaměstnankyně
Bouček Jiří, Sv. Jan p. Skalou - Záhrabská - policista
Boučková Tereza, Sv. Jan p. Skalou - Záhrabská - spisovatelka
Boukalová Jiřina, Chrudim -
Brabcová Anna, Chrudim - seniorka
Bracková Šárka, Opava - učitelka
Brandstillerová Ivana, Chrudim -
Braun Pavel, Záluží - nezaměstnaný
Braun Otakar, Cerhovice - civilní služba
Braunová Petra, Záluží - studentka
Brázdová Eva, Chrudim -
Brendlová Helena, Opava - administrativní pracovnice
Březa Pavel, Brno - člen zastupitelstva Brna a Jihomoravského kraje
Březina Petr, okr. Vyškov - student
Brichta Miloš, Svitavy - student VOŠ Chrudim
Břízová Věra, Chrudim - CSSP Chrudim
Brožová Kristýna, Skalice - studentka
Brůj Tomáš, Pardubice - student VOŠ Chrudim
Brůžková Jana, Havířov - knihovnice
Brychnáčová Zdena, Chrudim -
Buchar Oldřich, Česká Lípa - strážný
Buchtová Věra, Opava - důchodce
Bufka Zdeněk, Česká Lípa - učitel
Bugajová Olga, Jindřichův Hradec - úřednice
Bulič Michal, Ostrava -
Burdová Vlasta, Chrudim - Obchodní Akademie
Burdová Eva, Havířov - zdravotní sestra
Bureš Pavel, Kuřim - student
Bureš Milan, Jindřichův Hradec - úředník OkÚ
Burešová Miroslava, Praha 6 - scenáristka
Burešová Simona, Chrudim - MÚ - informační centrum
Burišková Helena, Velké Opatovice - SOŠ a SOU Velké Opatovice
Burková Ivana, Chrudim - učitelka
Bursíková Ivana, Praha - zastupitelka Magistrátu hl.m. Prahy
Bystroňová Jarmila, Kravaře - učitelka
Caha Libor, Brno - vedoucí laboratoře výpočetní techniky
Cechnerová Jarmila, Praha 2 - místostarostka m.č.
Cedrychová Petra, Zahrádky - studentka
Cejpková Magda, Chrudim - učitelka ZŠ
Cenek Radim, Královo Pole - OSVČ
Chadimová Hana, Jindřichův Hradec - úřednice
Chaloupek Ondra, Nový Bor -
Chaloupka Adam, Jemnice - student
Chaloupka David, Jemnice - student
Chaloupka Jitka, Krnov - učitelka
Chaloupková Eva, Jemnice - učitelka ZUŠ
Chalupníček Adam, Praha 4 - student
Chalupníková Olga, Chrudim - vychovatelka
Chalupová Martina, Dobruška - studentka
Chmelařová Magda, Opava - učitelka
Chmelová Jitka, Velké Opatovice - SOŠ a SOU Velké Opatovice
Chovancová D., Fulnek - pracovnice MěÚ Fulnek
Chrbolka Jaroslav, Chrudim - mistr
Chudoba Zdeněk, Třebíč - referent - Město Třebíč
Cieslarová Irena, Chrudim - učitelka
Cimbalník Vladimír, Brno-Bystrc - ekolog
Cimbalník Jan, Brno-Bystrc - student
Cimbalníková Jarmila, Brno-Bystrc - stomatolog
Círová Dita, Krnov - novinářka
Cita Honza, Dobruška - student
Civín Tomáš, Tábor - student
Čechlovská Ilona, Chrudim - uklízečka
Čechová Marie, Jindřichův Hradec - pracovnice OkÚ
Čechová Jitka, Jindřichův Hradec - OkÚ
Čechová Ivana, Chrudim - CSSP Chrudim
Čermák Petr, Jablonec nad Nisou - programátor WWW aplikací
Černá Anna, Jindřichův Hradec - učitel VŠ
Černá Martina, Most - nezaměstnaná
Černá Marta, Jindřichův Hradec - oddělení kontroly na OkÚ
Černoušková Milena, Opava - důchodkyně
Černovská Stáňa, Chrudim - studentka OA
Černý Jan, Jindřichův Hradec - učitel VŠ
Černý Marek, Hořice v Podkrkonoší -
Černý Petr, Plzeň - pracující
Černý Miroslav, Chrudim -
Černý Ondřej, Jindřichův Hradec - informatik
Červenka Roman, Chrudim - MěÚ Chrudim
Červenka David, Zlín - student
Červinka Jaroslav, ZLín -
Červinka Zdeněk, Brno - člen zastupitelstva MČ
Červinková Věra, Brno - člen zastupitelstva MČ
Česalová Dana, Slatiňany - studentka VOŠ Chrudim
Čihák Zdeněk, Stachy -
Činčalová Jitka, Chrudim - učitelka
Dachovská Iva, Chrudim -
Dachovský Vladimír, Chrudim - Policie ČR
Dalecká Kateřina, Chrudim - učitelka ZŠ
Damborský Milan, Velké Bílovice - asistent senátora, student
Danihelková Marie, Chrudim - učitel
Dašková Michaela, Bílá Třemešná - student
DAVID Jan, BRNO - 29 - Vinohrady - student
Davídek Zdeněk, Praha 9 - místostarosta m. č.
Dědková Ivana, Chrudim - učitelka ZŠ
Diewok Jaroslav, Chrudim - učitel ZŠ
Ditrt Martin, Chrudim - sociální pracovník
Dobeš Luděk, Velké Opatovice - SOŠ a SOU Velké Opatovice
Dobrovolná Lucie, Chrudim - studentka VOŠ v Chrudimi
Dobrovolná Kamila, Chrudim - učitelka
Dočkálková M., Fulnek - pracovnice MěÚ Fulnek
Dokoupilová Staňa, Opava - živnostník
Dolanová ivana, Chrudim - učitelka ZŠ
Dolejš Jiří, Praha - místopředseda KSČM, poslanec
Dolejší Karel, Dolní Kounice - vedoucí kanceláře
Dolejší Dagmar, Dolní Kounice - studentka
Doležal Miloš, Děčín - živnostník
Doležal Tomáš, Moravany - referent
Domanský Stanislav, Kroměříž - student
Dostál Václav, Olomouc - systémový inženýr
Doucek Stanislav, Chrudim - učitel
Doucha Pavel, Tábor - právník
Douchová Irena, Chrudim - učitelka ZŠ
Doucková Dana, Chrudim - hospodářka
Douda Karel, Opava - policista
Douša Petr, Plzeň - programátor
Dovalilová Andrea, Jindřichův Hradec - referentka
Drápal Marek, Praha - 4, Krč - student
Drápalová Jana, Brno - zastupitelka města
Dratnal Milan, Praha 9 - Letňany - Inspekce Městské policie hl. m. Prahy - odborný referent
Dražilová Dita, Praha 7 - studentka
Drdlová Pavlína, Žďár n. Sázavou - studentka VOŠ Chrudim
Dreslerová Karla, Fulnek - pracovnice MěÚ
Drholcová Hana, Česká Lípa -
Drhová Zuzana, Praha 5 - ředitelka Zeleného kruhu Praha
Drobílková Romana, Chrudim - sociální pracovnice
Duchečková Dana, Chrudim - účetní
Duchoslav Jan, Nový Bor - student
Durčák Pavel, Opava - Vita Opava
Durčák Petr, Opava - Vita Opava
Dušková Lad., Rodvínov - OkÚ
Dušková M., Lysice - SOŠ a SOU Velké Opatovice
Dušová Naďa, Brno - člen zastupitelstva MČ
dvořák michal, Praha 3 -
Dvořák Matouš, Česká Lípa - student
Dvořáková Hana, Bezděkov - studentka VOŠ v Chrudimi
Dvořáková Ladislava, Třešť - redaktorka
Dvořáková Marcela, Jindřichův Hradec - úřednice OkÚ
Dvořáková Lenka, Ústí nad Labem - učitelka v mateřské škole
Dvořáková Anna, Chrudim - pečovatelka
Dvořáková Jaroslava, Chrudim -
Dvořáková Milena, Jindřichův Hradec -
Dytrichová Eva, Jindřichův Hradec - úřednice
Edwin Otta, České Budějovice - učitel
Egner Martin, Hořovice - brusič
Eisner Tomáš, Plzeň -
Elstner Pavel, Praha-8 -
Elstner Ondřej, Brno - ekolog
Endrlová Dagmar, Chotěboř - studentka VOŠ v Chrudimi
Eschingerová Eliška, Opava - sekretářka
Esentierová Ivona, Česká Lípa - studetka
Ezrová Hana, Dolní Pěna - učitel VŠ
Fáberová Helena, Chrudim II - učitelka MŠ
Fabián Ivan, České Budějovice - technik
Fajkusová Lenka, Opava - prodavačka
Faktor Jan, České Budějovice - lékař
Faltys Antonín, České Budějovice - technik
Fantl Jan, Chrudim III - civilkář
FENCL VLASTISLAV, PRAHA 17 - starosta MČ
Fér Tomáš, Kutná Hora - student PřF UK
Flášar René, Zábřeh - fotoreportér
Flugrová Ruth, Opava - učitelka
Fojtová Irena, Voděrady -
Folbrechtová Gabriela, Česká Lípa - zdravotní sestra
Folková Lenka, Ústí nad Orlicí - studentka VOŠ v Chrudimi
Foltýnová Hana, Veverská Bítýška - studentka
Formanová Jaroslava, Česká Lípa - učitelka
Fort Tomas, Ceske Budejovice - student
Franc Pavel, Brno -
Franců Lenka, Ostrava - projektový pracovník
Frélich zdeněk, Opava - Vita Opava
Fronk Karel, Praha 1 - Český ekologický ústav - MA21
Frühaufová Monika, Hostivice - obchodní zástupce
Fryč Bedřich, Jirkov - učitel,člen Zastupitelstva města Jirkov
Frýdová Simona, Česká Lípa - prodavačka
Fydrová Petra, Česká Lípa -
Gailly Yvonna, Brno - ředitelka Ekologického institutu Veronica
Gajdošíková Vlasta, Brno - referent PR
Gál Ondřej, Praha 5 - radní m.č.
Galle Zuzana, Nové Město na Moravě - na mateřské dovolené
Galle Darek, Nové Město na Moravě - pracovník Nadace Partnerství Brno
Gančančaříková Simona, Zlín - učitelka
Gančančaříková Otto, Zlín -
Garčic Jan, Brno - student
Gawrecki Dan, Opava - historik
Gebauerová Blažena, Kozmice - učitelka
Göblová Soňa, Praha 6 - režisérka
Gottstein Tomáš, Okna - OSVČ
Gráfová Hana, Opava - učitelka
Gregorová Jana, Chrudim - Městská knihovna Chrudim
Gregorová Simona, Ostrava 2 - projektový pracovník
Gregovská Gabriela, Chrudim - učitelka
Grézedá Zdeňka, Opava 5 - absolventka
Griffiths Jackson, Brno - dobrovolník
Grohová Zuzana, Pardubice - knihovnice
Grümanová Jana, Bílina - studentka VOŠ Chrudim
Gruntová Jitka, Březová nad Svitavou - poslankyně Parlamentu České republiky
Guth Jiří, Borovany - poradce ministra ŽP
Habart Jan, Zlín - student
Habartová Vlaďka, Zlín - studentka
Hahn Aleš, Opava - pojišťovací makléř
Hahn Petr, Kravaře - dělník
Hahnová Eva, Kravaře - expedient
Haisová Marie, Praha 2 - ředitelka Agentury Gaia
Hajdud Josef, Uherské Hradiště - úředník
Hájek Radko, Praha 6 - radní m.č.
Hájek Martin, Pardubice - student VŠE
Hájek František, Chrudim - bankovní úředník
HÁJEK Stanislav, Pardubice - Systémový specialista ČD
Hájek Ondřej, Beroun 2 - nezaměstnaný
Hájek Luděk, Vysoké Mýto - student VŠ
Hájková Michaela, Česká Lípa - mateřská dovolená
Haken Roman, Přerov - CpKP, výkonný ředitel
Hakr Petr, Nová Ves - referent, Krajský úřad-Jihočeský kraj
Hala Vojtech, Praha 3 - Zizkov - student MFF UK
Halamková Anna, Chrudim - sociální pracovnice
Halfarová Marie, Rohov -
Hamáčková Věra, Chrudim - státní zam.
Hamšík Michal, Zlín - mezinárodní prodejce Moravanu
Hamšíková Miroslava, Zlín - prodavačka
Hanáková Vladimíra, Brno - ošetřovatelka
Hánělová Kristýna, Skuteč - studentka VOŠ Chrudim
Hanková M., Opava - expediční
Hanousková Michaela, Brno - doktorandka
Hanzal Jaroslav, Praha - Letňany - radní m.č.
Hanzlík Daniel, Opava - student
Hašlarová Hana, Česká Lípa - účetní
Hašlarová Alena, Česká Lípa -
Hauserová Eva, Praha 6 - publicistka a spisovatelka
Havliš Vítek, Praha - moderátor a zpěvák
Havránková Jarmila, Opava - učitelka
Havránková Ivana, Chrudim - učitelka ZŠ
Hebertová Martina, Česká Lípa - na mateřské dovolené
Hegerová Alena, Lukavec - OSVČ
Heiniková Marta, Lukavec -
Hejda Jan, Jindřichův Hradec - učitel VŠ
Hejlová Eva, Chrudim -
Hejzlarova Vladimira, Č -
Helma Roman, Česká Lípa - student
Helšusová Dagmar, Liberec -
Hencová Šárka, Opava -
Henych Petr, Liberec - programátor
Herink Lubomír, Česká Lípa - řidič
Herman Adam, Ostrava-Hrabová - tiskař
Hermann Josef, Horní Police - delphi
Hetverová Lenka, Nymburk - studentka
Heváková Ludmila, Chrudim - učitelka
Hlaváček Robert, Chrudim - učitel
Hlavička Tomáš, Lysice - programátor
Hobza Pavel, Jihlava - ornitolog ČSOP
Hoffmannová Ilona, Kopřivnice - redaktorka
Hoffmanová Gabriela, Chrudim - prodavačka
Holeková Marie, Chrudim - vedoucí pečovatelské služby
Hollan Jan, Brno - astronom
Holmerová Michaela, Praha 10 - redaktorka časopisu Bravo Girl
Holmerová Jiřina, Praha 2 - v invalidním důchodu
Holnová Johana, Praha 4 -
Holub Karel, Jihlava - pracovník RŽP OkÚ
Holubec Miroslav, Vysoke nad Jizerou -
Holý Zdeněk, Opava -
Holý Aleš, Uherské Hradiště - úředník
Homolová Irena, Brno - asistentka
Honců Marek, Praha - vědec
Honzejk Petr, Praha - editor ČRo1 Radiožurnálu
Horáčková Ludmila, Chrudim - důchodce
Horáčková Naďa, Chrudim -
Horáčková Rudolfa, Chrudim II - vedoucí okr.správy soudu Chrudim
Horáčková Zuzana, Chrudim - preventista
Horák Petr, Praha 5 - místostarosta m.č.
Horák Martin, Plzeň - student
Horák Milan, Brno - člen zastupitelstva MČ
horáková petra, plzeň - studentka
Horochovský Michal, Trutnov -
Horturská Eliška, Chrudim - studentka VOŠ v Chrudimi
Horyna Roman, Zlín - učitel environmentalistiky
Hošek Marián, Praha 6 - zastupitel hl. města Prahy
Houdek Roman, Borová - ČD, s.o., OPŘ Pardubice, IŽD - obchodní, reklamní a propagační činnost
Hrabal Vojtěch "Hrabosh", Praha 4 - Dálkový student MFF UK
Hrabal Milan, Varnsdorf - student
Hrabalová Klára, Varnsdorf - úřednice
Hrbáč Filip, Rychnov nad Kněžnou - student
Hrbatová Pavla, Prostějov - studentka VOŠ v Chrudimi
Hrdá Marie, Chrudim - důchodce
Hrdina Petr, Praha 6 - místopředseda sdružení ARNIKA
Hrdinová Barbora, Praha 6 - Studentka FUUD UJEP
Hrnčíř Aleš, Modřice - student
Hrochová Zdeňka, Slatiňany - zást.řed. SZŠ Chrudim
Hromádková Emílie, Chrudim -
Hronková Marie, Nová Včelnice - městská knihovna Jindřichův Hradec
Hrstková Mirka, Chrudim - učitelka ZŠ
Hrubeš Pavel, Brno - student
Hrubý Milan, Česká Lípa - student
Hruša J., Chrudim - důchodce
Hudcová Dáša, Pardubice - studentka
Hudcová Alena, Česká Lípa - učitelka
Hudec, PhDr. Miroslav, Česká Lípa - psycholog, člen zastupitelstva města
Hůla Petr, Kolín IX. - Specialista IS
Hulanová Magda, Praha 4 - studentka
Hupák Zbyněk, Plzeň-Bolevec - student
Hurčík Jan, Česká Lípa - student
Hurčíková Lucie, Česká Lípa - studentka
Husťák Miroslav, Čavisov - vedoucí projekce a konstrukce
Hušková Jitka, Praha -
Hykyšová Soňa, Most; - vedoucí kampaně Šetrné papírování, ARNIKA
Hynková Veronika, Rybná nad Zdobnicí - studentka VOŠ v Chrudimi
Hyrš Zdeněk, Pardubice - důchodce
Hyťha Martin, Plzeň - evoluční revolucionář
Iša Ivan, Lysice - SOŠ a SOU Velké Opatovice
Iščuk Marek, Brno - Konstruktér
Jablonská Eva, Česká Lípa -
Jablonský Jaroslav, Česká Lípa -
Jagerská Barbora, Trutnov - student
Jahnický Jiří, Chrudim - důchodce
Jahoda Miloš, Česká Lípa - prodavač
Jakubec Karel, Boskovice - SOŠ a SOU Velké Opatovice
Jakubková Ivana, Frýdek-Místek - redaktorka
Jakubková Věra, Ostrava - vedoucí střediska ekolog. výchovy
Jamborová Monika, Kuřim - student
Jan Havlena, Ostrava - Zabreh - Konzultant
Janča Miloš, Uherské Hradiště -
Janda Martin, Plzeň - student
Jandl Jan, Česká Lípa - důchodce
Jandová Alena, Heřmanův Městec - studentka VOŠ v Chrudimi
Janebová Lucie, Rychnov nad Kněžnou - studentka
Janeček Jiří, Praha 8 - vedoucí Koordinačního centra ARNIKY
Janečková Marie, Chrudim - důchodce
Janečková Lenka, Třebíč - studentka VOŠ Chrudim
Janíčková Markéta, Brno - člen zastupitelstva MČ
Janiš Karel, Brno - člen zastupitelstva MČ
Janková Blanka, Cetkovice - SOŠ a SOU Velké Opatovice
Janků Kateřina, Ostrava - doktorandka
Janoušek J., Česká Lípa - student
Janoušek Mojmír, Praha 2 -
Janoušek Václav, Jestřebí - učitel
Jansová Monika, Praha 4 - asistentka poslance Libora Ambrozka
Jařab Josef, Opava - senátor
Jarath Martin, Zliv - student
Jarolím Jan, Ing, Praha - místostarosta Prahy 9
Jaroš Zdeněk, Třebíč - ekonom
Jarušková Radka, Brno - Studentka
Jašová Simona, Jablonec nad Nisou -
Javorová Barbora, Brno - zastupitelka Brna
Javůrek Adam, Praha 4 - hudební publicista
Javůrková Eva, Česká Lípa - studentka
Jech Karel, Ing., Praha 2 - ředitel o.p.s.
Jedlička Jaromír, Beroun - zastupitel města
Jedlička Jiří, Brno - inspektor
Jedličková Simona, Chrudim - CSSP Chrudim
Jelínek Martin, Praha 6 -
Jelínek Petr, Rousínov -
Jelínková Kateřina, Rousínov - doma
Jeřábková Dana, Velké Opatovice - SOŠ a SOU Velké Opatovice
Jester Simon, Praha -
Ježík Pavel, Přerov - České dráhy, technik
Jílek Josef, Moravská Třebová -
Jindra Jaroslav, Kladno 4 - Konzultant
Jiráčková Miroslava, Chrudim -
Jirásková Lucie, Pardubice - studentka VOŠ v Chrudimi
Jirásková Jitka, Chrudim -
Jirásková Anna, Chrudim - důchodce
Jirava Petr, Praha - Starosta Prahy 11
Jirečková Ilona, Chrudim - učitelka MŠ
Jiřikovská Vanda, Praha 4 - etnolog
Jiříkovský Tomáš, Praha 4 -
Jirků Josef, Jindřichův Hradec - OkÚ
Jírová Dita, Jindřichův Hradec - úřednice
Johnová Jarmila, Praha 2 - Senát
Jonáš Radek, Pardubice - student VOŠ Chrudim
Jonášová Eva, Chrudim - učitelka ZŠ
Josíf Jan, Chrudim - učitel
Josífová Kateřina, Chrudim - učitelka
Josková Zdena, Slatiňany - studentka VOŠ Chrudim
Joura Václav, Brno - člen zastupitelstva MČ
Jožáková Dana, Chrudim - učitelka MŠ
Juliš Pavel, Přerov - úředník MěÚ
Junaštíková Ivona, Kunovice -
Jurák Pavel, Praha - civilka
Juřenová Pavla, Opava - security
Jurka Miloš, Brno - důchodce
Jursíková Jana, Světlá nad Sázavou - studentka VOŠ v Chrudimi
Just Vladimír, Praha 7 - teatrolog a publicista
Kaderková Blažena, Velké Opatovice - SOŠ a SOU Velké Opatovice
Kadlčíková M., Fulnek - pracovnice MěÚ Fulnek
Kadrnka Jiří, Hustopeče - podnikatel ( člen rady města Hustopeče a zastupitel Jihomoravského kraje )
Kalčík Jiří, Chrást u Plzně - vedoucí projektant
Kalčíková Dana, Brno - manažerka
Kalousková Šárka, Ostrava-Kunčičky - ekoporadkyně
Kaminská A., Opava - laborantka
Kapounová Darja, Chrudim - okresní úřad
Karvánek Petr, Česká Lípa - podnikatel
Karvánková Monika, Česká Lípa - podnikatelka
Kašpar Jakub, Rudná u Prahy - Ředitel odboru pro styk s veřejností MŽP ČR
Kašpar Václav, Tlučná - vedoucí programu-kontrolor
Kašpárková D., Fulnek - pracovnice MěÚ Fulnek
Kašparová Monika, Pardubice - studentka VOŠ v Chrudimi
Kavecký Patrik, Opava - učitel
Kebrle František, Brno - člen zastupitelstva MČ
Kechner Otto, Praha - náměstek primátora
Kestl Ivo, Přerov - projektant
Kilbergerová Eliška, Chrudim -
Kinclová Ludmila, Chrudim - učitelka
Kladiva Josef, Chrudim - důchodce
Klempířová Jaroslava, Chrudim -
Klempová Marcela, Zlín - studentka
Klepárník Vít, Černá Hora - učitel
Klevetová Marcela, Boskovice - SOŠ a SOU Velké Opatovice
Klíma Jiří, Praha -
Klinderová Michaela, Česká Lípa - studentka
Klišová Šárka, Ostrava - projektová manažerka
Kljapová Markéta, Beroun - studentka
Klouček Petr, Beroun -
Kmošťár Petr, Opava - elektrikář
Knapová Zdena, Chrudim - vrátná
Knička Pavel, Zlechov 276 -
Knoblochová Drah., Jindřichův Hradec - úřednice
Kobosilová Anna, Česká Lípa - technička
Kocíková Zdenka, Chrudim - učitelka
Kodrlová Marie, Uherské Hradiště -
Kohák Erazim, Praha 4 - filozof
Köhlerová Irena, Chrudim - psycholog
Kohout Jiří, Plzeň -
Kokošková Božena, Opava - prodavačka
Koláčková Renáta, Český Těšín - studentka VOŠ v Chrudimi
Kolková Kristýna, Praha 4 - učitelka
Kollerová Marie, Chrudim - důchodce
Komárková Dagmar, Mladá Boleslav - studentka VOŠ Chrudim
Konečná Jana, Brno - účetní
Konečná Margita, Nové Sedlice - studentka
Koníček Vladimír, Uh. Hradiště - poslanec PS PČR za KSČM
Konopáč Petr, Opava - voják základní služby
Konvalinová Jarmila, Chrudim - učitelka
Kónyová Gabriela, Vamberk - studentka
Kopáčková Markéta, Chrudim - učitelka
Kopal Jiří, Brno - student - Ekologický právní servis
Kopecký Jiří, Chrudim - školník
Kopečný Adam, Brno - nezaměstnaný
Korček Viktor, Beroun - místostarosta
Kořínek Milan, Opava - učitel
Kosíček O., Opava - Zlatníky - podnikatel
Kosinová Jarmila, Chrudim - učitelka ZŠ
Koskelová Dagmar, Chrudim -
Kostřicová Gerda, Kravaře - technička
Kostřicová Radka, Štítina - studentka
Kotalová Andrea, Kozlovice - student
Kotouš Petr, Praha 6 -
Kotrla Pavel, Brno - člen zastupitelstva MČ
Kouba Lukáš, Hradec Králové - student
Koubková Marie, Chrudim - Obchodní Akademie
Kouřil Pavel, Ratíškovice - Kavárník
Kouřil Přemysl, Ratíškovice - vedoucí pekárny
Kouřil Petr, Brno - student
Kouřil Vít, Brno - student
Kouřilová Ludmila, Ratíškovice - cvičitelka
Kousal Michael, Lochenice -
Koutná Jana, Chrudim - kuchařka
Kožániová Zuzana, Česká Lípa - referentka
Koželouh Jiří, Brno - student
Koželuhová Věra, Sušice - studentka VOŠ Chrudim
Krajcarová Simona, Opava - učitelka
Král Miroslav, Adamov u Č. Budějovic -
Králová Eva, Česká Lípa -
Králová Marcela, Jindřichův Hradec - úřednice
Králová Zdenka Páleníková, Ústí nad Labem - předsedkyně společnosti Pes a Člověk
Krása Ondřej, Praha 5 - student
Kratochvílová Věra, Chrudim - důchodce
Krausová Lenka, Pardubice - studentka
Krčmářová Soňa, Vamberk - studentka
Křeček Stanislav, Praha 2 - poslanec PS P ČR
Krejčí Jaroslav, Jindřichův Hradec - informatik
Krejčů Marie, Horní Radouň - sekretářka
Krejsová Andrea, Mikulášovice -
Krempaský Martin, Opava - kooperativa
Kristýnková Margareta, Opava - učitelka
Kříž Radim, Stěbořice -
Křížová Markéta, Hradec nad Moravicí - zdravotní sestra
Krmíček Vojta, Brno -
Krotelová Hana, Chrudim -
Kroupová Jana, Chrudim - studentka VOŠ v Chrudimi
Krulíková Jarmila, Chrudim - učitelka
Kruliš Jiří, Chrudim - učitel
Krupková Martina, Praha 4 - knihovnice
Krůšková Jana, Jindřichův Hradec - úřednice
Kubát David, Liberec - student
Kubešová Irena, Česká Lípa - vedoucí
Kubíčková Míla, Zlín - učitel
Kubíčková Adéla, Praha - editorka
Kubínková Jana, Roudnice n.L. - asistentka senátora Zdeňka Bárty
Kuchař Michal, Rychnov nad Kněžnou - student
Kuča Petr, Mgr., Praha 4 -
Kučera Pavel, Boskovice - číšník
Kučera Stanislav, Chrudim - Důchodce
Kučerová Bohumila, Chrudim -
Kučerová Lenka, Praha - novinářka
Kučerová Eliška, Opava - důchodkyně
Kudela Jan, Opava - technik
Kühnl Robert, Česká Lípa - spisovatel
Kuklová Dana, Chrudim - Městská knihovna Chrudim
Kukrálová Štěpánka, Písek - studentka
Kulová A., Česká Lípa -
Kunc Jan, Česká Lípa - civilní služba
Kundrata Miroslav, Brno - ředitel Nadace Partnerství Brno
Kunovová Jana, Chrudim -
Kupčíková Alice, Zlín - sekretářka
Kurfürst Petr, Praha 7 - Letná - překladatel
Kurovič Milan, Nový Bor - pokrývač
Kusá Hana, Chrudim - vrátná
Kušková Klára, Beroun 2 - studentka
Kůta Josef, Brno - zastupitel Brna
Kutáček Stanislav, Křtiny -
Kutilova Marketa, Praha - redaktorka LN
Kuželová Helena, Trhový Štěpánov - ZO ČSOP Vlašim
Kvasničák Josef, Trutnov - Vedoucí vychovatel internátu SLŠ Trutnov
Kvasničák Josef, Trutnov - Student
Kvasničáková Odarja, Trutnov - Kontrolorka státních dotací FÚ Trutnov
Květ Jan, Třeboň - ekolog
Kybesová Věra, Opava - vedoucí THP
Kynclová Jarmila, Pardubice - knihovnice
Kyselovská Lenka, Nový Bor -
Laichman Marek, Zastávka - student
Lamrová Petra, Chrudim - dětská sestra
Lána Radim, Česká Třebová - student, Děti Země Brno
Langhans Bohumil, Česká Lípa - student
Langová Jitka, Chrudim - učitelka MŠ
Lavický Vilém, Velké Meziříčí - místostarosta města
Lebeda Jiří, Opava - lékař
Lein David, Praha 3 - státní správa - administrativa, webmaster
Ležal Boris, Most - nezaměstnaný
Lhotka Miloslav, Praha - Letňany - asistent
Lhotská Jana, Opava - učitelka
Ličman Jan, Opava -
Lieberman Ari, Praha 7 - radní pro dopravu MČ Praha 7
Liepoldová Jana, Chrudim - vychovatelka
Linhart Karel, Chrudim - soukromý podnikatel
Linhart Aleš, Luhačovice - Administrátor CykloServer.cz
Lipták Štefan, Praha 10 - Student
Lisová Marie, Most -
Lišková Pavla, Havířov - ekopedagog
Lišková Eva, Havířov - Šumbark - na mateřské dovolené
Lodrová Alena, Mudr., Plzeň - důchodkyně
Lomič Bohumil, Stružnice 68 - důchodce
Lomič Miloslav, Česká Lípa - informatik
Lomičová Miroslava, Stružnice 68 - důchodkyně
Lomičová Pavlína, Česká Lípa - ucitelka
Lonská Jana, Dřevčice 86 - účetní
Lonský Martin, Dřevčice 86 - umělecký kovář
Lopko Filip, Česká Lípa - student
Lorencová Simona, Pardubice - studentka
Lorenčuková Jindra, Opava - programátor
Loucký Karel, Praha 1 - místostarosta m.č.
Loukota Jiří, Chrudim - ředitel ZŠ
Lozinčáková Jana, Most -
Lukáč Jiří, Kladno - zastupitel města
Lukšů Vladimír, Jindřichův Hradec - učitel VŠ
Lupoměská Olga, Chrudim - učitelka
Lýčka Miroslav, Skalice nad Svitavou - správce počítačové sítě
Maceja Jakub, Brno -
Mach Miroslav, Otrokovice - designér
Machačová Eliška, Chrudim - Obchodní Akademie
Machačová Věra, Chrudim -
Machková Ivana, Chrudim - psycholog
Machová Jana, Chrudim Iv. - učitelka MŠ
Machovská Mirka, Opava - studentka
Machus I., Odry - pracovník MěÚ Fulnek
Mackeová Zuzana, Mladá Boleslav - učitelka
Madrová Lada, Havířov - Šumbark - učitelka
Mágr Filip, Varnsdorf - civilní služba
Maixner Jaroslav, Králíky - student VOŠ Chrudim
Majdová Pavla, Bruntál - studentka VOŠ Chrudim
Majerčík Lubo, Brno -
Makešová Ivana, Chrudim - účetní
Makúch Erik, Pardubice - student VOŠ Chrudim
Malá Vlasta, Česká Lípa - účetní
Málek Vladimír, Opava -
Malík Jiří, Teplice nad Metují - pracovník Správy CHKO Broumovsko
Malíková Vlasta, Praha 7 - redaktorka ČT
Malina Tomáš, České Budějovice - učitel
Malinová Iva, Plzeň - studentka
Malinová ing. Monika, Chrudim - ekonomka ČČK
Maloš Martin, Znojmo - student
Malotová Hana, Velké Heraltice - zdravotní sestra
Malý Petr, Teplice - řidič
Mandáková Blanka, Havířov - referent městského úřadu
Marenčák Milan, Chrudim - předseda ČSOP
Marková Jarmila, Děčín VII - zastupitelka města Děčín
Marková Miloslava, Chrudim -
Marková Iva, Chrudim - uklizečka
Marková Naďa, Chrudim - učitelka ZŠ
Markvart Petr, Veselí nad Lužnicí - OkÚ
Maršálková Zdenka, Velké Opatovice - SOŠ a SOU Velké Opatovice
Martinec Jan, Praha 5 - vedecky pracovnik
Martinovská Blanka, Chrudim - recepční
Maruš Martin, Broumy - student
Masaříková Lenka, Horní Věstonice -
Mašek Miloš, Třebíč - starosta města
Mašková Lenka, Praha 3 - výkonná ředitelka sdružení ARNIKA
Matějíčková Helena, Česká Lípa - účetní
Matějusová Lenka, Kostelec nad Orlicí - studentka
Matoušek Libor, Brno - student
Matušková Jana, Varnsdorf - uřednice
Mecerod M., Brno - student
Melčová Irena, Stachy - na mateřské dovolené
Menhart Milan, Ing., Třeboň - překladatel
Mervartová Monika, Nový Bor - učitelka v MŠ
Metyková Monika, Štúrovo - studentka
Mezihorák František, Olomouc - senátor
Michálková Alena, Jindřichův Hradec - úřednice
Michera Luděk, Týniště nad Orlicí - student
Michková Vlasta, Chrudim - pečovatelka
Mihulka František, Chrudim - učitel
Mikanová Ivana, Chrudim - ičitelka
Miketa Dalibor, Opava - strojvedoucí
Mikoláš Jan, Brno - výzkumník
Miková Hana, Velké Opatovice - MěÚ Velké Opatovice
Milatová Michaela, Trutnov - studentka
Minařík Antonín, Praha 7 - člen ČSDK, předseda Sdružení za rozvoj kolejové dopravy
Minaříková Ivanka, Most - dělník
Mlčoch Vratislav, Brno - šéfredaktor Naše noviny
Mocová J., Fulnek - pracovnice MěÚ Fulnek
Mokrá Věra, Chrudim - učitelka
Montágová Radka, Hradec nad Moravicí - úřednice
Moravcová Marie, Opava -
Moravcová Růžena, Štěpánkovice - chemička
Moravec Jan, Praha - neurofyziolog
Morávková Květa, Liberec - Botanička
Mošničková Jitka, Praha - tajemnice starosty m. č. Praha 9
Motyčková Eva, Chrudim - CSSP Chrudim
Moudrá Marie, Jindřichův Hradec - ekonomka
Moureček Zdeněk, Řevnice - vývojový pracovník VÚKV
Mráček Lumír, České Budějovice - zastupitel města
Mračková Petra, Žirovnice -
Mrázek Jan, Opava - Primátor
Mrlíková Markéta, Zlín - studentka
Mrůzek Jan, Opava - Arako s.r.o.
Mrvová Pavla, Polná - OSVČ
Mykyšová Věra, Rakovník - vlakvedoucí
Mynaříková Sylva, Jindřichův Hradec - úřednice OkÚ
Náhlík Petr, Plzeň - předseda Kontrolního výboru zastupitelstva Plzně
Najman Jiří, Chrudim -
Najmanová Lenka, Chrudim - úředník
Nálevka Tomáš, Plzeň -
Nanmec Stanislav, Chrudim - důchodce
Nantl František, Brno - územní plánovač
Návoj Milan, Praha 10 - pracovník sdružení ARNIKA
Nawrath Martin, Brno - komunitní organizátor
Nedbal Josef, Chrudim -
Nekvapilová Běla, Chrudim - důchodce
Němcová Petra, Mladá Boleslav - stu
němcová lucie, brno - knihkupkyně
Němec Štěpán, Pardubice - student
Němec Jakub, Plzeň - Vedoucí kampaně Plzeň pro cyklisty - cyklisté pro Plzeň
Němejcová Pavla, Jindřichův Hradec - úřednice
Nesnídalová Jitka, Jindřichův Hradec - učitel VŠ
Neumannová Radka, Chrudim - vychovatelka
Nezhyba Jiří, Hranice - právník
Novak Petr, Brno -
Novák Jiří, České Budějovice - obchodník
Novák Ivan, Praha 5 - pracovnik MDS
Novák Rostislav, Třebíč - úředník MěÚ
Novák Tomáš, Ostrava - učitel
Nováková Jiřina, Praha 14 - místostarostka m.č.
Nováková Dana, Most - NSP Most
Nováková Marie, Chrudim - důchodce
Nováková A., Chrudim - kuchařka
Novotná Martina, Jindřichův Hradec -
Novotná Helena, Most - dělník
Novotný Radek, Oslavice - Město Valašské Meziříčí
Novotný Jaroslav, Velké Opatovice - SOŠ a SOU Velké Opatovice
Nožičková Eva, Česká Lípa - sekretářka
Ochrana Josef, Opava - důchodce
Ochránek Karel, Nová Hradečná - student
Odstrčil David, Hořovice - civilní služba
Odvářková Miloslava, Chrudim Iv. - učitelka MŠ
Oliva Radim, Česká Lípa -
Onderka Petr, Praha 4 - konzultant
Ondráček Václav, Praha - Malá Strana - učitel - překladatel
Ondraschek Norbert, Opava - důchodce
Ondrášková Markéta, Židlochovice - účetní Nadace Partnerství Brno
Ondrušková Hana, Zlín - učitelka
Opálka RSDr. Miroslav, Praha 1 - poslanec PS PČR za KSČM
Opatřil Martin, Opava - SW vývojář
Oráč Ctirad, Brno - podnikatel
Orálek Milan, Valašské Meziříčí - ekolog
Ovčáčková Lenka, Brno - studentka
Ovčáčková Radka, Opava - zdravotní sestra
Packa Jan, Deštná - student
Palas Jaromír, Brno - konstruktér
Palasová Sylvie, Brno - odborná asistentka
Páleník Marian, Ústí nad Labem - předseda Přátel přírody
Pálková Jana, Brno -
Papoušková Edita, Chrudim - uklizečka
Páralová Alena, Pardubice - poslankyně PČR
Parchaňský Václav, Ostrava - Student SŠ
Parma Jan, Brno - elektrikář
Pátek Oldřich, Zruč nad Sázavou - student VOŠ Chrudim
Patrik Miroslav, Brno - místopředseda Dětí Země a vyhlašovatel českého Dne bez aut 2002
Paul Zdeněk, Strašice - výpravčí
Paulová Marcela, Strašice - učitelka
Pavel Pavel, Jindřichův Hradec - ekonom
Pavlíček Petr, Opava - učitel
Pavlíček Vít, Třebíč - nezaměstnaný
Pavlíček J., Fulnek - pracovník MěÚ Fulnek
Pavlík František, Chrudim - okresní úřad
Pavlíková Jana, Chrudim -
Pavlová Marie, Ing., Liberec - ekonom
Pazderová Helena, Žatec - Diplomovaná dětská sestra
Pazderová Veronika, Mor. Krumlov - studentka VOŠ Chrudim
Pchálek Petr, Budišovice - geodet
Pecinová Jana, Chrudim - učitelka
Pecinová Jiřina, Chrudim -
Pečínka Pavel, Brno - politolog
Pečínková Věra, Brno - recepční (na mateřské dovolené)
Penkalová Šárka, Děčín - studentka
Perclová Ivana, Praha - asistentka starosty m. č. Praha 9
Peremská Iva, Zlín - učitelka
Pernikář Pavel, Opava - programátor
Petr Jan "DUMB", Brno - student
Petráková Lenka, Praha 2 - studentka
Petrlík Jindřich, Praha 8 - vedoucí programu Toxické látky a odpady
Petrů Tomáš, Olomouc - student
Petrů Jana, Stráž nad Nežárkou - pracovnice OkÚ Jindřichův Hradec
Petržílek Mirek, Živanice - student VOŠ Chrudim
Pilař Jiří, Chrudim - státní zam.
Pilařová Lucie, Chrudim - učitelka ZŠ
Pilz Lukáš, Česká Lípa -
Pirožek Petr, Slavonice - učitel VŠ
Písař Vratislav, Chrudim - důchodce
Píšková Marie, Mimoň - vedoucí oddělení
Platek Tomas, Plzen - student
Pleskotová Petra, Chrudim - učitelka
Pluhařová Květa, Chrudim - učitelka
Pochobradská Radka, Chrudim - manažer prevence kriminality
Podpěrová Milada, Praha 3 - energetická a spotřebitelská poradkyně
Pohanka Pavel, Rychnov nad Kněžnou - student
Pokorná Dana, Chrudim - učitelka
Pokorná Martina, Beroun - Dobročinný spolek LOMIKÁMEN
Pokorná Blanka, Valtice - redaktor týdeníku Moravský jih
Pokorný Bohumil, Ing., Praha 15 - Dubeč - GŘ ČD Praha, vedoucí oddělení
Pokorová Helena, Chrudim - učitelka ZŠ
Pokrupová Helena, Chrudim - učitelka na chrudimské ZŠ
Poláchová Hana, Opava - státní zaměstnanec
Poláček David, Plzeň - student
Polák Martin, Liberec - student VOŠ Chrudim
Poláková Jana, Chrudim - učitelka
Polívková Jana, Chrudim -
Polívková Markéta, Chrudim - hospodářka
Popelka Bohumil, Chrudim - důchodce
Popelková Jana, Velké Opatovice - SOŠ a SOU Velké Opatovice
Pospíšil Jaroslav, Praha 9 - vedoucí dramaturg
Pospíšilová Vendula, Česká Lípa -
Pospíšilová Renata, České Budějovice - asistentka
Pospíšilová Renata, České Budějovice - asistentka
Pospíšilová Miluše, Opava - vedoucí
Potůček Jaroslav, Chrudim -
Potužáková Dita, Chrudim -
Pourová V., Mgr., Česká Lípa - podnikatelka
Povolný Miroslav, Počátky - vedoucí oddělení informatiky
Pragerová Ludmila, Jindřichův Hradec - úřednice OkÚ
Prášková Soňa, Šilheřovice - vedoucí odboru ŽP, MěÚ Hlučín
Pražan Jaromír, Chrudim - učitel
Presová O., Česká Lípa - chemička
Přibík Ivan, Třebíč - tiskový mluvčí
Přibyl Pavel, Praha 8 - Hnutí DUHA
Přibylová Marie, Pardubice - důchodkyně
Přikryl Jiří, Pamětice - SOŠ a SOU Velké Opatovice
Přikrylová A., Fulnek - pracovnice MěÚ Fulnek
Přívratská Hana, Nový Bor - učitelka
Procházka Miroslav, Třebechovice pod orebem - vrátný - Azylový dům pro ženy a matky s dětmi "PAPRSEK" (Civilní služba)
Procházka Tomáš, Jindřichův Hradec -
Procházka Jaromír, České Budějovice - zastupitel města
Procházková Zuzana, Opava - studentka
Procházková Vlasta, Chrudim - důchodce
Procházková Hana, Chrudim -
Proroková Petra, Chrudim -
Prošek Michal, Broumy - Civilní služba
Prošek Jan, Praha 15 - čajař
Provazníková Věra, Brno - skladnice
Pudil Pavel, Jindřichův Hradec - děkan fakulty managementu
Pudilová Šárka, Chrudim - Obchodní Akademie
Puhačová Helena, Opava - učitelka
Půlpán Rudolf, Liberec - zástupce ČD pro Liberecký kraj
Pýchová Erika, Česká Lípa - prodavačka
Pyreňová Veronika, Havířov - technička
Quisbert Marcel, Praha 4 - technik
Rabušic Pavel, Brno - ekolog
Radochová Jana, Chrudim - vychovatelka
Raška Tomáš, Praha 18 - manažer
Regal Jan, Praha 10 - webdesigner
Řehounek Jiří, České Budějovice - učitel
Rehounkova Klara, Ceske Budejovice - studentka
Reisová Ivana, Most - ECM
Rejtar Jaroslav, Brno - Česká pošta
Rensová Venuše, Chrudim -
Repeš Kamil, Děčín - vedoucí dopravních projektů
Resch Petr, Křemže - prac. CEIS ZO ČSOP 15/6 Šípek
Rešlová Kristýna, Ratiboř - podatelna
Řezáč Pavel, Brno - voják
Rezkova Andrea, Brno - pravnicka
Řezníček Petr, Chrudim - místostarosta města Chrudim
Richter Petr, Opava -
Říčná Alena, Opava - učitelka
Rigová Dana, Chrudim - učitelka MŠ
Řihák Vladimír, Praha - Starosta Prahy 9
Robert Sedlák, Brno -
Roháčková Hana, Velké Opatovice - MěÚ Velké Opatovice
Röhrichová Martina, Chrudim - zastupitelka města
Rojíček Stanislav ml., Zlín - Malenovice - student UTB
Rokos Miroslav, Brno - předseda Strany zelených
Roneš Petr, Česká Lípa - železničář
Rosenbaum Tomáš, Broumy - student
Roškanin Michal, Zlín - student
Roštejnský Jan, Stružnice - důchodce
Roušal Vít, Plzeň - místopředseda Dětí Země
Roušalová Lenka, Plzeň - na mateřské dovolené
Rozner Marek, Opava - nezaměstnaný
Rožková Katka, Chrudim - vychovatelka
Rulík Miroslav, Chrudim -
Ruml Jan, Praha 6 - senátor
Rumler Martin, Jihlava - novinář
Rusiňáková Amálie, Chrudim - důchodce
Ruzicka Viktor, Praha 10 - Bankovnictvi
Růžička Roman, Brno - student
Růžička Jiří, Brno - projektant
Růžková Monika, Pardubice - studentka VOŠ v Chrudimi
Ryplová Monika, Opava - mateřská dovolená
Ryplová Růžena, Slavkov - švadlena
Ryšán Karel, Česká Třebová - zastupitel města
Ryšavá Hana, Opava - studentka
Rýzová Hana, Chrudim -
Sádková Božena, Chrudim -
Sádovská Vladěna, Chrudim - sociální pracovnice
Saifertová Jana, Chrudim - učitelka ZŠ
Samková Ivana, Chrudim - zdravotní sestra
Samlík Petr, Kroměříž - učitel
Saňová Jiřina, Praha 2 - studentka
Satke V., Stachovice - pracovník MěÚ Fulnek
Schmidt Maxmilián, Praha 8 - projektant
Schmidtova Kateřina, Děčín - Koordinátor prací po povodních
Schmied Petr, Starý Plzenec - student
Schneeberger Daniel, Nový Bor - Lékař
Schneider Pavel, Liberec 6 - civilní služba
Schovánková Lada, Bzová - knihovnice
Schwarz Pavel, Děčín - učitel
Sebránková Jana, Most - ekonom
Sedláčková Věra, Jindřichův Hradec - vedoucí referátu
Sedláčková Jarmila, Krnov - učitelka
Sedláčková Ludmila, Brno - člen zastupitelstva MČ
Sedláková Leona, Moravany - studentka VOŠ Chrudim
Sedmík Ladislav, Chrudim -
Sedmíková Marie, Chrudim -
Sehnalová Olga, Kroměříž - lékařka, místostarostka města Kroměříže
Seidl Jakub, Skuhrov nad Bělou - student
Semerád Pavel, Brno - technik
Semerádová Hana, Česká Lípa -
Senová Z., Fulnek - pracovnice MěÚ Fulnek
Sequens Edvard, Borovany - předseda Sdružení Calla
Setnička Josef, Jestřebí - student
Severa Miloš, Skuteč - student VOŠ Chrudim
Simandlová Hana, Skuhrov - studentka VOŠ v Chrudimi
Siverová Lenka, Velké Opatovice - MěÚ Velké Opatovice
Skála Benjamín, Havlíčkův Brod - student VOŠ Chrudim
Skalková Denisa, Mladé Buky - studentka
Sklenička Tomáš, Broumy -
Skolková Helena, Brno - člen zastupitelstva MČ
Skřivánková S., Česká Lípa - učitelka v MŠ
Skřivcová Ludmila, Hlinsko - psycholog v PPP Chrudim
Slabá Ludmila, Chrudim - důchodce
Sládková Dana, Jindřichův Hradec - referentka
Slámová Petra, Benátky n. Jizerou - studentka VOŠ Chrudim
Slaninová Božena, Chrudim -
Slaninová Jaroslava, Chrudim - pradlena
Slavík Jan, Mgr., Brno - podnikatel - právník
Slavíková Zdeňka, Most - pokladní
Slavíková Denisa, Most - studentka
Slovacek Radek, Vsetín - servisní technik
Slovíková Eliška, Opava - učitelka
Smejkal Petr, Opava - strážník
Smijová Iva, Opava - chemička
Smola Jan, Semanín - starosta obce
Smolková Lenka, Opava - studentka
Smolková Hana, Chvalíkovice - provozní technička
Smrčka Vladimír, České Budějovice - zastupitel města
Smutný Pavel, Ostrava-Poruba - civilní služba
Sobotka Petr, Vojkovice - student
Sobotková Jana, Vojkovice - studentka
Sokol Lukáš, Chrudim - student VOŠ Chrudim
Sokolová Marie, Chrudim - vrátná
Soudková Milada, Chrudim - důchodce
Soukup Daniel, Praha 10 - informatik
Soukup Václav, Praha 4 - místostarosta m.č.
Sramek Petr, Frydek-Mistek - grafik
Srbová Eva, Chrudim -
Staníková Jaroslava, Chrudim -
Staňková Marie, Chrudim - pečovatelka
Steiner Petr, Chrudim - zastupitel města
Steinerová Romana, Chrudim -
Stejskal Jan, Hradec Králové - šéfredaktor časopisu EkoList
Stejskalová Eva, Chrudim - studentka
Stelzer Pavel, Plzeň - radní Plzeňského kraje
Stodůlka Jiří, Uherský Brod - senátor P ČR
Stoklasa Jaroslav, Praha 3 - ekonom
Stoklasová Jarmila, Opava - vedoucí prodeje
STOKLSASA Petr, Telnice -
Stolař Karel, Brno -
Stowasser Petr, Nový Bor u České Lípy - technik
Stříbrská Jindra, Třebíč - koordinátorka projektu Zdravé město
Střílková Jar., Slavkov - učitelka
Strnadová Ivana, Chrudim - učitelka ZŠ
Stuchlík Jan, Zlín - učitel
Stupka Mojžíš, Praha 6 -
Suchá Oliva, Ing., Česká Lípa - na mateřské dovolené
Suchý Martin, Plzeň - Pracovník společnosti Eurotel
Sumarová Jana, Opava - podnikatelka
Surówka Marek, Ostrava -
Surý Pavel, Brno - zastupitel města Brna
Sušil Dušan, Boskovice - zastupitel Jihomoravského kraje
Sůvová Olga, Jičín - studentka VOŠ v Chrudimi
Svatoň Michal, Hradec Králové - student VOŠ Chrudim
Světlíková Zdena, Nové Sedlice - informatik
Svitáková Radka, Jindřichův Hradec - úřednice
Svítil Radek, Praha 6 - Šéfredaktor www.ekolist.cz
Svoboda Václav, Praha - ved. org. složky
Svoboda Jiří, Praha - 17 - zást. starosty. m.č. Praha 17
Svoboda Petr, Opava -
Svoboda Milan, Přerov - projektant, člen zastupitelstva v Přerově
Svoboda Arnošt, Olomouc - student
Svobodová Věra, Jindřichův Hradec - úřednice
Svobodová Petra, Praha 4 - Chodov - zastupitelka MČ Praha 11
Svobodová Kateřina, Dobřív - studentka
Svobodová Jarmila, Brno - odborná asistentka VŠ
Svobodová Renata, Chrudim - učitelka
Syrovátka Oldřich, České Budějovice - biolog
Szabová Gabriela, Opava - studentka
Šabata Jan, Brno - zastupitel města Brna
Šafářová Barbora, Praha 4 - Krč - studentka
Šanda Ondřej, Kaplice - ekolog ,Hnutí DUHA Č.Budějovice
Šanda Martin, Kaplice - student FF UK
Šandová Růžena, Kaplice - pracovnice Katastrálního úřadu, koordinátorka Hnutí DUHA Č.Budějovice
Šatavová Monika, Praha 6 - asistentka poslankyně parlamentu ČR
Šedivá Jana, Chrudim - vedoucí Ústavu pro ment.postižené
Šedivý Jakub, Praha 9 - překladatel
Šedý Libor, Semily - studentka VOŠ v Chrudimi
Ševčíková Jana, Velké Opatovice - SOŠ a SOU Velké Opatovice
Šilarová Lenka, Pardubice - knihovnice
Šimeček Zdeněk, Karlovy Vary - student
Šimečková J., Bílovec - pracovnice MěÚ Fulnek
Šimonek David, Praha 7 - programator
Šimonová Lenka, Zlín - operátorka
Šimundová V., Odry - pracovnice MěÚ Fulnek
Šimůnková Dana, Česká Lípa - účetní
šindelář miloš, Písek -
Šípová Iveta, Česká Lípa - studentka
Šišková Blanka, Most - strojník
Škňouřil Martin, Přerov-Vinary - projektant
Šlekoferová Hana, Velký Šenov -
Šmahel david, Brno -
Šmahelová Helena, Chrudim - učitelka
Šmída Zdeněk, Česká Lípa - ucitel
Šmidmayer Jan, Hluboká nad Vltavou - právník
Šnaidauf Emil, Beroun - zastupitel města
Šnajdrová Marie, Chrudim - důchodce
Šoborová Petra, Brno -
Šolcová Drahomíra, Praha 9 - Letňany - Ubytovací zařízení HAMU - recepční
Šorman Vladimír, Brno - člen zastupitelstva MČ
Šoubová Ivana, Chrudim - učitelka ZŠ
špaček martin, Uh. Hradiště -
Špejtková Martina, Libčice nad Vltavou - redaktorka
Šplíchal Jiří, Plzeň - student
Šrámek Stanislav, Havířov - důchodce
Šromová Eva, Zlín - učitekla
Šrutka Ivo, Česká Lípa - student
Štarmanová Ivana, Chrudim - sociální pracovnice
Šťástka Jiří, Prostřední Lhota - starosta obce Chotilsko
Šťastná Věra, Chrudim - zástupce ředitele
Šťastný Jakub, Hradec Králové - student VOŠ chrudim
Štec Petr, Opava - učitel
Štefanec Milan, Brno - ekoaktivista NESEHNUTÍ Brno
Štenclová Stanislava, Chrudim - učitelka
Štěpánek Petr, Praha 1 - předseda sdružení Oživení a kandidát na primátora Prahy za koalici stran SN - SZ - SOS
Štěpánek Josef, Chrudim - ředitel školy
Štěpánová Věra, Háj ve Slezsku - prodavačka
Štěrbová Šárka, Jindřichův Hradec - pracovnice pokladny na OkÚ
Štiková Marie, Chrudim - účetní
Štingl Michal, Beroun - tiskový mluvčí Dětí Země
Šťovíčková Marie, Chrudim -
Štrach Pavel, Sokolov - asistent
Študlar Ivan, České Budějovice - zástupce ČD pro Jihočeský kraj
Šuléřová H., Fulnek - pracovnice MěÚ Fulnek
Šůlová Karolína, Praha 2 - tisková mluvčí MŽP
Šuma Petr, Praha 3 -
Šumová Vladimíra, Česká Lípa - účetní
Švachová Jolana, Opava - učitelka
Švadlenka Pavel, Chrudim - CSSP Chrudim
Švarc Petr, Praha - úředník
Švec Petr, Nepomuk - student
Švejcar Ivo, Brno - nezaměstnaný
Švorcová Kateřina, Opava - studentka
Táborská Olina, Chrudim - studentka
Tauchmanová Marie, Česká Lípa - ekonomka
tesková dana, Tochovice - referent
Tichý Lukáš, Ostrava - voják
Tilšar Zbyněk, Napajedla - civilkář
Tkačík Pavel, Opava - údržbář
Tlášková B., Jindřichův Hradec -
Točoňová Lenka, Chrudim -
Toman Vojtěch, Praha 2 - vědecko-výzkumný pracovník ČVUT
Tománková Marie, Nové Sedlice - důchodce
Tománková Markéta, Nové Sedlice - studentka
Tomanová Nicole, Pardubice - studentka
Tomanová Barbora, Praha 10 - sekretářka
Tomšů Jaroslav, Praha - místostarosta m. č. Praha 9
Topolová Klára, Liberec - studentka
Tošková Marie, Opava - důchodkyně
Toušová Míša, Česká Lípa - studentka
Trampota František, Brno - student
Trnková Jaroslava, Praha 6 - místostarostka m.č.
Truneček Tomáš, Chrudim Iv. -
Trunečková Šarka, Chrudim - koordinátor Projektu Zdravé město
Tůková Jana, Beroun - nezaměstnaná
Tůma Ivan, Strakonice - student
Tůma Vladimír, Mořina - student - podnikatel
Tůmová Ivana, Chrudim - ekonom
Tvrďochová Olga, Opava -
Tyc Michal, Opava - voják základní služby
Tyleček Libor, Praha 7 -
Urban Jan, Vlašim - osoba samostatně výdělečně činná
Urbančík Martin, Havířov - státní zaměstnanec
Urbančíková Martina, Havířov - knihovnice
Urbánková Jarmila, Chrudim - dětská sestra
Urbanová Marie, Velké Opatovice - MěÚ Velké Opatovice
Urválková Jana, Chrudim - učitelka ZŠ
Urválková Lucie, Chrudim - MěÚ Chrudim
Vacek Jan, Chrudim - důchodce
Vachulková Jitka, Plzeň - studentka
Václavková Milena, Chrudim - učitelka
Vahalová D., Starý Jičín - pracovnice MěÚ Fulnek
Válek Břetislav, Pardubice - studentka VOŠ v Chrudimi
Valtrová Alena, Chrudim -
Valůch Jaroslav, Zlín - student, DZ Zlín
Valůch Jaroslav, Zlín - důchodce
Valůchová Vlasta, Zlín - důchodkyně
Vaněk Filip, Vizovice - prodejce
Vaněk Přemysl, Havířov - učitel
Vanek Bohdan, Jihlava (Praha) - PhD. student
Vanišová Radmila, Chrudim - důchodce
Vaňková Iveta, Chrudim -
Vaňková Renata, Česká Lípa - studentka
Vaňková Marie, Opava - učitelka
Vašek Miloš, Chrudim - podnikatel
Vašíček Radovan, Třebíč - student
Vavroušková Eva, Praha 2 - tajemnice Společnosti pro udržitelný život
Vávrová Marta, Česká Lípa - účetní
Vayhel Luboš, Praha 7 - zástupce starosty MČ Praha 7
Včelová Dita, Chrudim - sociální pracovnice
Vejmencová Dana, Česká Lípa -
Venhauerová I., Česká Lípa - Česká Lípa
Verbíková Věra, Opava - učitelka
Veselá Edita, Zlín - student
Veselý Ondřej, Opava 6 -
Vetečníková Petra, Křtiny -
Vichrová Zdeˇka, Chrudim - Obchodní Akademie
Vičan Daniel, Ostrava - Dubina - novinář
Viďouková Miroslava, Chrudim -
Vilímek Jiří, Ústí nad Labem - projektant www
Vítek Leoš, Jindřichův Hradec - učitel VŠ
Vítek Karel, VSETÍN - student Dopravní fakulty Jana Pernera Univerzity Pardubice
Vítek, Ing. Karel, Vsetín - stavební inženýr
Vlach Pavel, Praha 1 - zástupce starosty pro dopravu
Vlašín Mojmír, Brno - pracovník Ekologického institutu Veronica
Vlhová Martina, Lukavec -
Vodehnalová Vladimíra, Chrudim - učitelka
Vodehnalová Jana, Chrudim - administr.pracovnice
Vodička Alexandr, Beroun - zastupitel města
Vodičková Monika, Králův Dvůr - studentka
Vohralíková Zdena, Chrudim - knihovnice
Vokálová Saša, Praha - studentka VOŠ Chrudim
Vokálová Monika, Blansko -
Volfová Zdeňka, Česká Lípa - důchodkyně
Voňavková Anna, Česká Lípa - studentka
Vondra Vojtěch, Brno - student
Vopatová Silvie, Velký Šenov - studentka
Voráčová Iva, Olomouc - správce IT
Votík Jan, Plzeň - Informatik
Voženílková Květa, Chrudim -
Vrabec Jaroslav, Česká Lípa - učitel
Vrbický Filip, Kobeřice - Student
VRTĚL Jakub, Tišnov - učitel
Vrzal Josef, Brno - člen zastupitelstva MČ
Vyčítal Mirek, Vamberk - student
Vyčítalová Terezka, Vamberk - studentka
Vyniklářová Dagmar, Lhota pod Libčany - studentka VOŠ v Chrudimi
Vyskočilová Pavlína, Velké Losiny - odborný referent ve Svazku obcí údolí Desné
Wagner Ota, Praha - technolog
Warzel Petr, Zlín - student
Waserbauer Kamil, Chrudim - učitel z chrudimské ZŠ
Weber Petr, Praha 13 - místostarosta m.č.
Wilčková Marta, Havířov - na mateřské dovolené
Wollmannová Božena, Chrudim -
Zábranská Michaela, Chrudim - učitelka
Zachová Markéta, Pečky - studentka VOŠ Chrudim
Zachystalová Darina, Praha 4 -
Zámečník Jaroslav, Přerov - student
Zástěra Ludvík, Havířov - zedník
Zavadilová Gabriela, Brno - pracovnice EkoCentra Brno
Zbořilová Hana, Chrudim - důchodce
Zdražil O., Opava - důchodce
Zdražilová Marie, Hlinsko - vychovatelka v Chrudimi
Zedník Ondřej, Karviná - student VOŠ v Chrudimi
Zedníková J., Fulnek - pracovnice MěÚ Fulnek
Zeissová Jitka, Kravaře - laborantka
Zeman Jan, Praha - zastupitel Prahy 13
Zemanová Jana, Chrudim - učitelka ZŠ
Zemanová Alena, Česká Lípa - OSVČ
Zemek Rostislav, Ceske Budejovice - vedecky pracovnik
Zemlová Dáša, Mokré Lazce - učitelka
Zicháčková Marie, Praha 4 - provozní pracovnice
Zímová Leona, Chrudim - vychovatelka
ZÍTKA JOSEF, BĚLÁ POD BEZDĚZEM - seřizovač
Zlámalová Dabmar, Kravaře - účetní
Zlatohlávková Lýdia, Chrudim - vychovatelka
Zobal Jaroslav, Česká Lípa -
Zobalová Alena, Pardubice - učitelka v Chrudimi
Zourková Kateřina, Česká Lípa - recepční
Zrůstek Antonín, Praha - manager
Zrůstová Jiřina, Chrudim -
Žáček František, Moravská Třebová - SOŠ a SOU Velké Opatovice
Žákovská Irena, Brno - taj. opery
Žďárský Vlastimil, Brno - člen zastupitelstva MČ
Žebra František, Hořovice - student
Žemlička Zdeněk, Jindřichův Hradec - přednosta OkÚ Jindřichova Hradce
Židková Monika, Chrudim - učitelka ZŠ
Žídková Věra, Opava - prodavačka
Žižka Bohumil, Tachov - správce sítě


Chcete se také přidat a podpořit výzvu NECHTE AUTO DOMA?


Děti Země - Klub za udržitelnou dopravu
Cejl 48/50, 602 00 Brno, tel/fax: 05/45 21 03 93
mobil: 0603 57 42 89, e-mail: dz.brno@ecn.cz


3fingers 2002